Kiváló eredmények az OATV megyei versenyén
Iskolánkból az országos angol tanulmányi verseny megyei fordulójába 3 hetedikes:
Matl Szimóna, Riba Krisztián, Libicki Ákos
és 5 nyolcadikos tanuló: Orbán Bence, Somogyi Nóra, Demény Domonkos, Pereszlényi Lara és Palásthy Kolos jutott.
A 7. évfolyamosok között a legkiválóbb eredményt Libicki Ákos érte el, aki a 23. helyen végzett 64 tanuló közül. (Felkészítő tanára: Borusné Mátay Orsolya)
A 8. évfolyamosok legjobbika Pereszlényi Lara lett, aki 129 tanuló közül a 10. helyet szerezte meg. (Felkészítő tanára: Kériné Kurucz Rózsa)
Szívből gratulálunk mindnyájuknak!



