Hatalmasat küzdöttek lányaink a Diákolimpia Pest vármegyei döntőjében: az elképesztő teljesítmény ezüstérmet és országos selejtezős kvótát ért iskolánknak.
Történelmi siker a vármegyei döntőben
Iskolánk kézilabda csapata ismét bebizonyította, hogy a kitartás és a csapatszellem mire képes. A Diákolimpia Pest vármegyei döntőjén a mezőny egyik legizgalmasabb játékát produkálva a lányok a második helyen végeztek. Az ezüstérem nemcsak a dobogós helyezést jelenti, hanem egy hatalmas lehetőséget is a folytatásra.
Irány az országos selejtező!
Ezzel a kiváló eredménnyel a mogyoródi csapat hivatalosan is bejutott az országos selejtezőbe. Ez azt jelenti, hogy a lányok tovább küzdhetnek a végső győzelemért, és képviselhetik iskolánkat, valamint településünket az ország legjobb csapatai között.
Az elért eredmény a kemény edzések és a példaértékű összefogás gyümölcse. Büszkék vagyunk rátok, lányok, csak így tovább az országos porondon is!
A csapat tagjai: Balajti Laura, Dömök Emma, Dömök Júlia, Dömök Karolina, Hirmann-Varga Nikolett. Kamarás Anna, Kurucz Dorka, Rózsahegyi Letícia, Zombor Enikő
Hatalmas gratuláció a lányoknak a kiváló szerepléshez!
Külön köszönjük a felkészítő tanárok és edzők, Kéri Zoltán és Kasza Dénes áldozatos munkáját, amellyel segítették a csapatot a győzelemig
Gratulálunk a csapat tagjainak és sok sikert kívánunk a következő fordulóhoz!
Hajrá Mogyoród!


