Gurulj Te is a suliba! – Bringás és rolleres kampány májusban
Kedves Diákok, Szülők és Tanárok!
A tavasz beköszöntével és a jó idő megérkezésével a Mogyoródi Szent László Általános Iskola egy izgalmas, környezetbarát kihívásra hívja a felsősöket! Májusban arra ösztönözzük a 4., 5., 6., 7. és 8. évfolyamos tanulóinkat, hogy amennyiben megtehetik, az iskolatáska mellé pattanjanak nyeregbe vagy deszkára.
Mivel jöhetsz?
A kampány keretében elsősorban az aktív mozgást támogatjuk, így várjuk a:
- Kerékpárral érkezőket,
- Hagyományos (lábbal hajtós) rollerrel közlekedőket.
Fontos: Kérjük, hogy az elektromos rollereket most hagyjátok otthon – a célunk a közös mozgás és az egészségmegőrzés!
Hívunk és várunk Benneteket! Legyen a május a mozgás hónapja a Szent Lászlóban. Mutassuk meg, hogy Mogyoród diákjai nemcsak okosak, de sportosak és környezettudatosak is!

