Újabb birkozó sikerek

Kain Bence a Kozma István Birkózó Akadémia tagja lett!Bence felvételt nyert a KIMBA-ba, ebbe talán a világon egyedülálló elit képzőbe. Ide csak az ország szűk elit birkózó köre juthat be, ahol aztán az ország legjobb edzői készítik fel az ifjú(14-15 éves kortól) birkózókat arra, hogy a világ legjobbjai lehessenek. A körülmények elképesztőek. Csodálatos sportközpont, kétágyas minőségi kollégiumi szobák, rendszeres sportorvosi vizsgálat, évente többszöri külföldi edzőtáborozás( pl. Grúzia, Kazahsztán stb.), mindenre kiterjedő egyenfelszerelés és még ki tudja mi. Na meg heti 7-8 edzés! Bence a csepeli Baptista Gimnáziumban folytatja tanulmányait, reményeink szerint már februártól, ahol külön tanárok segítenek a srácoknak a tanulmányi előmenetelben is .  És még egy adalék. Bence a fizikai és technikai felvételin toronymagasan a legjobban teljesített az aspiránsok között!Tanítványom élete legnagyobb lehetőségéhez érkezett. Élni is fog vele.KZ