Alapítványi bálok, szülői estek

2004-ben rendeztük meg az első jótékonysági bált iskolánkban azzal a szándékkal, hogy együtt töltsünk egy vidám estét, ahol jobban megismerhesse a kedves szülő a csemetéje tanárait, hisz eddig nem ismert oldalunkról mutatkoztunk be: táncoltunk, énekeltünk, rövid jeleneteket mutattunk be, színházzá alakítottuk egy kis időre a tornatermünket. Egészen 2011-ig bálokat szerveztünk, ekkor kicsit újítottunk, mivel a szülőket is be akartuk vonni jobban a játékba. Fergeteges vetélkedőkön mutathatták be anyukák és apukák a sportbeli tudásukat, zenei és egyéb műveltségüket rengeteg poénnal és nevetéssel fűszerezve. A bálok és szülői estek lehetővé tették, hogy a gyerekeknek kis szekrényeket vegyünk a folyosóra. Az iskola modernizálni tudta a hangosító berendezését, a tanulók jutalmazására is több anyagi forrás áll rendelkezésünkre, és még sorolhatnám.

A szülők minden évben lelkesen várják ezt a rendezvényt, hisz a jótékonykodás mellett remek szórakozási lehetőség is ez a számukra.