XII. Szőke Miklós Emlékverseny, Gyöngyös

A hétvégén a fiúk is elkezdték. Gyöngyös már tizenkettedik alkalommal rendezi meg Szőke Miklós tiszteletére, aki több mint ötven évig volt edző és szervezője a gyöngyösi birkózásnak, ezt az emlékversenyt. Több mint kétszázan küzdöttek három szőnyegen, nagyon erős mezőnyben. Öten állhattak a dobogóra, ami megnyugtatóan hangzik, de két aranyérmet véleményem szerint ott hagytunk. Sági Levente az elődöntőben szoros állásnál hibázott, így csak a bronzéremért birkózhatott és nyert, Kain Bence három győzelem után a döntőben egy ponttal maradt alul. Ezeket az eredményeket fájlalom, de a többiek előtt le a kalappal.

Eredmények:

Ezüstérmes: Kain Bence

Bronzérmesek: Sági Levente, Kain Dominik, Sági Dominik, Dubis Botond

KZ

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás