Videófilm-pályázat az iskoláról

Ősszel  pályázatot hirdettünk a gyerekeknek, hogy készítsenek olyan kisfilmet, amely népszerűsíti iskolánkat. A videófilm témája : Miért jó a Szent László Általános Iskola diákjának  lenni? Azt hittük, hogy sok gyerek ragadja meg okostelefonját és készít majd filmet, de ez nem így történt. Természetesen mindig vannak kreatív diákok:Tokaji Evelin, Klacsán Réka 6.a és Tokaji Marci 2.a osztályos tanulók látványos képsorokon mutatták be az iskolába érkezés pillanatait. Munkájukat egy-egy mozijeggyel jutalmaztuk.

A videó megtekintése

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás