Vers- és prózamondó verseny

Fóti Ősz

 

     2019. november 16-án ismét vers- és prózamondó versenyt rendezett az 51. Fóti Ősz keretében a Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola. Tíz iskolából 120 tanuló nevezett színvonalas előadásokkal.

Iskolánk két tanulója is I. helyezést ért el. Kass Orsolya Mária 5.b osztályos tanuló Kányádi Sándor: Jó két ló szolgája című versével lett a legjobb az 5-6. osztályosok vers kategóriájában. Gyurik Zsanett Málna 7. b osztályos tanuló Arany János: A walesi bárdok című művével bizonyult a legügyesebbnek, és nyerte el a zsűri tetszését a 7-8. osztályosok versmondói között.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás