Újabb sikerek a megyei komplex angol tanulmányi versenyen

2016_05_angolversenyAz idén a képen látható három diákunk képviselte iskolánkat a megyei angol nyelvi tanulmányi versenyen. Vidáman, jó hangulatban, kis izgalommal indult a versenyzésük: írásban szövegértési és nyelvhelyességi, valamint hallás utáni megértést ellenőrző feladatokat kellett megoldaniuk. Nagyon bizakodóak és továbbra is jókedvűek voltak a feladatlapok kitöltése után, igaz, itt-ott javítottak a megoldólapon, ami sajnos nem megengedett. A dobogóról lecsúsztak, de az évfolyamonkénti 35 fős mezőnyben azért az élen végeztek!

Romvári Boldizsár 5.

Ilauszki Katalin 6.

Krekó Nikolett 8. lett!

Nagyon szép eredmény, gratulálunk!

 

 

Lehet, hogy ezek is tetszenek...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás