Szabó lányok az ország élvonalában!

Edző tanítványaivalÉs még csak nem is rokonok. Ennek ellenére több fontos dologban hasonlóak. Osztálytársak, helyesek és csinosak, birkóznak…és bronzérmesek lettek a birkózó Magyar Bajnokságon. Bizony ez már manapság nem semmi produktum, mert bizony amióta a női birkózás olimpián szerepel, elképesztően fejlődik a szakág. Létszámban és minőségben egyaránt. Nagyon nehezen , csak rengeteg munkával lehet az élvonalba jutni. Niki és Zora tudja ezt, sőt ne feledkezzünk meg Szeghalmi Rékáról, aki csak kicsivel maradt le a dobogóról. Ebben az évben szerintem akár három medált is hozhatnak leányaim az országos bajnokságról, akár fényesebbet is.

Serdülő leány Magyar Bajnokság, Dorog (2015. november 14.)

49 kg: 3. Szabó Zora

60 kg: 3. Szabó Nikolett

birkozo_rakas

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás