Országos kompetencia mérés 6. és 8. évfolyamon

Tisztelt Szülők!

2018. május 23-án 8 órától kb. 12 óráig iskolánk 6. és 8. osztályos tanulói az Oktatási Hivatal által szervezett kompetencia-mérésen vesznek részt.

A mérés tudásszint-felmérő teszt megírásából áll (matematika és szövegértés).  A vizsgálatra a gyerekek hozzanak magukkal tollat, vonalzót, számológépet és tízórait, de legyen náluk csendes foglalkozásra alkalmas anyag (pl. könyv). Számukra aznap nem lesz további tanítás, de az étkezés a megszokott rendben biztosított lesz.

Mogyoród, 2018. 05.17.

 Hutter Magdolna

 intézményvezető

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás