Nemzetközi siker egy angol nyelvű projecttel

upc végrehajtó 2 015Az Oxford Kiadó nemzetközi felhívására készítettünk 7. osztályos diákjaimmal egy projectet. A téma igazán nekik való volt, hiszen imádják a mitológiát, felnőtteket megszégyenítő magabiztossággal mozognak az istenek, félistenek titánok világában.

Aztán jött az ötlet: készítsünk angol nyelven egy társasjátékot a hősökről, mítoszokról. Adott volt tehát minden, s a kivitelezés, nyelvi megformálás már szinte magától ment.

Több mint 1500 pályamű érkezett különböző országokból a pályázatra, s egy szlovák, majd orosz project után 3. helyet szereztünk, ahogy ezt a verseny honlapján is láthatjuk.

The winners:

It was very difficult to select a winner as the standard of all the entries was so high, but after much deliberation, our panel of judges has chosen thisproject from class 6A and 9A from ZŠ s MŠ Ludanice in Slovakia as the winner.

The following entries have been selected as runners up:

1. Class 8B at ZS Limbova 30 Zilina, Slovakia

2. Class 5 at Murmansk International lyceum, Russia

3. Class 7 at Mogyoródi Szent László Általános Iskola, Hungary

A project készítői: Cziprisz Barbara, Gyurik Mercédesz, Ilauszki Katalin és Nagy Bianka

Gratulálunk!

Rózsa néni