Mogyoródi Közoktatásért Alapítvány

A Mogyoródi Közoktatásért Alapítvány köszönetét fejezi mindazoknak, akik előző évi személyi jövedelemadójuk 1%-át felajánlották a Mogyoródi Szent László Általános Iskola alapítványa számára. Örömmel fogadunk minden anyagi támogatást, hiszen az alapítvány az iskola oktató-nevelő munkájának színvonalasabbá tételét támogatja ezzel.

Tisztelettel kérjük, ha lehetősége van rá, támogassa

A MOGYORÓDI KÖZOKTATÁSÉRT ALAPÍTVÁNYT

SZEMÉLYI JÖVEDELEMADÓJA 1% – val!

Adószámunk: 18679621-1-13

Számlaszámunk:66000059-10058341

Címünk: 2146 Mogyoród, Gödöllői u. 17.

Tisztelettel: az alapítvány kuratóriuma

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás