Körzeti bajnok

Körzeti bajnok a mogyoródi iskola kézilabda csapata!

Iskolánk III. korcsoportos ( 5-6 osztály) fiú kézilabda csapata január végén szép sikert ért el élete első meccsén. Két mérkőzésen , összesen tíz gólos különbséggel legyőztük Gödöllő csapatát. Végig irányítottuk a meccset, a kezdeti bizonytalankodás után egyre inkább belelendültünk és így magabiztosan győztünk. Külön kiemelném Boros Bence és Kain Bence játékát. Boros úrfi az irányító posztján , de főleg kiváló átlövéseinek és kőkemény védekezésének köszönhetően döntően járult a győzelemhez. Mint Kain Bence, aki lefutásaival, szemet gyönyörködtető bevetődéseivel a csapat legeredményesebb játékosa lett. Jöhet a területi döntő.

A csapat tagjai :Szabó Ákos. Kain Bence, Gyurik Levente, Skok Balázs, Beik Péter, Romvári Tamás, Diaz Brendon, Almásy Flórián, Dráb Benedek, a mi Luink, Haller Ákos, Boros Bence

Gratulálok nekik!

KZ