Kain Bence és Ökrös Antal a Közép-Magyarország Bajnokságon aranyérmes !

Kain Bence és Ökrös Antal a Közép-Magyarország Bajnokságon aranyérmes !

 

Abony városa rendezte az idénykezdés  legnagyobb  versenyét. Három korosztályban 240 versenyző küzdött meg a bajnoki címért. A diákok között külön tétje  is volt a versenynek, mert innen lehetett továbbjutni az országos döntőre. Hála az Istennek , mind két versenyzőm hozta is a kötelezőt, tovább jutott.  Kain Bence súlyában tízen próbálkoztak , három meccsen összesen egy percet sem töltött a szőnyegen. Átgázolt rajtuk. Sallai Tomi teljesítményével is nagyon meg vagyok elégedve, hiszen dacára annak, hogy ő izzig-vérig kötöttfogású , szabadfogásban is biztosította ötödik helyével az országos döntőben a helyét.

Ökrös Anti aranyérme meg sem lepett. Elképesztő tehetség, szorgalma, motivációja kivételes. Az ő életében csak a világ csúcsa lehet a cél . Sallai Ivánka ezüstérmének nagyon örültünk , gyűljenek csak azok a medálok. Ha belegondolok, hogy két nyerő emberem, Dubis Marci és Ferenczy Bence ott sem lehetett egyéb okokból, nagyon elégedettnek kellene lennem. Az is vagyok.

KZ

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás