Író-olvasó találkozó…

Ma Grecz Andrea írónő látogatott el iskolánkba. Mesélt sok érdekes dologról a gyerekeknek. Például, hogy miként született meg az első meséje, hogy honnan veszi a témákat írásaihoz, és milyen terveket dédelget.
A gyerekek sok izgalmas kérdést tettek fel neki, de Andrea néni állta a sarat, megválaszolt mindent. Megtudtuk többek között azt is róla, hogy szereti-e a tejet.
A találkozó végén lehetett vásárolni a könyvéből, és dedikálta is a szép, vidám kiadványt.
Köszönjük neki, hogy ellátogatott iskolánkba.

 

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás