Hit-és erkölcstan, valamint az etika tantárgyra vonatkozó korábbi választás módosításának lehetősége.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az EMMI rendelet 182/B. § (7) alapján a következő tanévre vonatkozóan május 20-ig van lehetőségük  a  hit-és erkölcstan, valamint az etika tantárgyra vonatkozó korábbi választásukat módosítani.

Aki szeretne élni ezzel a lehetőséggel, a módosítást írásban, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével teheti meg. Nyomtatvány igényelhető az osztályfőnöknél, illetve letölthető az iskola honlapjáról.

Hutter Magdolna

intézményvezető

Hiteserkolcsnyilatkozat_modositas_nyomtatvany

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás