Hit- és erkölcstan – szülői értekezlet

Tisztelt Szülők!

A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 35. §-a  és 97. § (7) bekezdése alapján – a  2013/2014. tanévtől az általános iskolák első és ötödik évfolyamán felmenő rendszerben –  tantárgyként bevezetésre került a kötelezően választható Etika / Hit-és erkölcstan oktatás is.

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2017-18-as tanévben iskolába lépő gyermekek szülei részére az egyházak képviselői 2017. március 8-án, szerdán 17 órakor  tájékoztató szülői értekezletet tartanak, melyre szeretettel várjuk az érdeklődőket.

 

Nagyné Wagner Andrea

intézményvezető

Lehet, hogy ezek is tetszenek...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás