Fóti ősz

Fóti Ősz

Immár 49. alkalommal került megrendezésre 2017. november 18-án a Fóti Ősz keretében a hagyományos vers- és prózamondó verseny a Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában.

A megmérettetésen 13 iskola diákjai vettek részt, nagyjából 130 diák mérettette meg magát. A korábbi évekhez képest idén többen mondtak verset.

Iskolánkat Gódor Enéh(2.b), Kain Bence(5.a), Kain Dominik(8.a) és Toma Katalin(7.a) képviselte. Szerepléséért oklevelet kapott Kain Dominik és Toma Katalin, mindketten V. helyezést értek el próza kategóriában.

Kain Bence mindenkit maga mögé utasított, I. helyezett lett Lázár Ervin: A csodapatika című prózájával.

Gratulálunk Nekik!

Marjai Zsuzsanna

munkaközösség-vezető

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás