Éremeső a Fradiban!

Szabó Nikolett aranyérmes és a „ Legeredményesebb Versenyző” kupája is az övé!

birkozo_8Elkezdtük, de hogyan! Egy arany-, két ezüst-öt bronzérem. Pedig nem volt ám ez egy holmi háztömbkörüli bajnokság, 150 induló a legnagyobb és legeredményesebb magyar szakosztályokból, kiegészítve több kiváló felvidéki csapattal. A leányaim kiválóan teljesítettek, Szabó Niki meg egyszerűen megállíthatatlan volt. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy az aranyérem mellé elnyerte a „Verseny legeredményesebb birkózója” címet is.

Három meccsen összesen két percet töltött a szőnyegen, legázolt mindenkit. Talán nem véletlen ez annak fényében, hogy a legkeményebben ő dolgozik, elképesztően céltudatos és persze nagyon tehetséges. Rá már felfigyelt a szakvezetés is, semmi kétségem afelől, hogy néhány éven belül a magyar válogatottban öregbíti Mogyoród hírét. És nem ő lesz az egyetlen. A többiek teljesítményével is szinte maradéktalanul elégedett lehetek. Felkészülésünk ezen fázisában ennyi van bennük, ami cseppet sem kevés. Egy szó a felkészülésről! Ezek a dicső eredmények nem csak az én , de legalább annyira Mertse Ádám kollégám munkáját is dicsérik. Amióta beszállt az edzősködésbe, sokkal többszínűbb, hatékonyabb lett a szakmai munka. Nekem is van mit tőle tanulnom.

Eredmények:

Aranyérmes: Szabó Nikolett

Ezüstérmes: Szabó Zora, Szeghalmi Réka

Bronzérmes: Borbás Mercédesz, Kutykó Fanni, Juhász Laura, Szaka Viktória és utoljára, de nem utolsó sorban „egy legény a gáton” Kain Dominik

birkozo_6

 

 

 

 

 

birkozo_5

birkozo_4

birkozo_3

 

birkozo_2

birkozo

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás