Eredményeink angol és német nyelvből

Angol nyelvből sikeres Junior nyelvvizsgát tettek:
Jankó Julianna, Kálmán Bence, Koór Adrián, Krekó Csaba, Losonczi Laura, Padla Orsolya, Pásztor Áron, Teleki Blanka, Vass Petra.

A  8.osztàlyos angol nyelvet tanulók derekasan helyt àllta k a hàzi nyelvvizsgàn, jeles osztályzatot kaptak:
Hajdú Péter, Hock Nikoletta, Kajzinger Màté, Klacsán Réka, Szabó Màté, Riczu Dorottya, Rózsa Natàlia, Tóth Emese, és Tulkovics Dàniel.

Nyelvi eredményeink

Decemberben sikeres nyelvvizsgát tettek német nyelvből: Farkas Levente, Gódor Vilmos, Lászlófi Zita, Tóth Angéla, Fekete Gyöngyvér, Kamarás Mátyás, Kurfis József, Prondvai Nóra, Szőke-Kiss Benedek.

A házi nyelvvizsgán jeles eredménnyel végeztek: Korpos Rebeka, Sági Levente. Külön még dicséretben is részesült Sági Boglárka, Sági Dominik és Gál Laura.

Az országos német nyelvi Löwenzahn versenyen több, mint 400 versenyzőből 4. helyezést ért el Juhász Janka, 6. osztályos tanuló. Juhász János és Balogh Gitta a középmezőnyben végzett.

Gratulálunk kedves tanítványainknak!

A nyelvtanárok