Elsősöket avattunk

Szeptember 29-én – iskolánk történetében először – az Európai Diáksport Napjának keretében rendeztük meg az apródavatást. A ceremónia során kis elsőseinket fogadtuk be véglegesen az intézmény tanulói közösségébe.

A próbatétel játékos feladatainak végrehajtásában a kicsiknél cseppet sem kevésbé lelkes negyedikesek segítették az új nebulókat. Gizike és Ildikó néni vezényletével, Márti és Andrea néni irányítása alatt valamennyi elsősünk sikeresen teljesítette a próbákat.

Ezután következett a fogadalomtétel, mely során a megilletődött kisdiákok immár Szent László apródjaiként tettek esküt arról, hogy példamutatóan viselkednek, szorgosan tanulnak, s ezáltal méltóak iskolánk névadójához.

Az iskolai jelvények és a fogadalom szövegének átadása után Magdi néni köszöntő szavaival zárult a rendezvény.

Köszönjük Verbóczki Hajnalka és a gödöllői Nebuló üzlet munkatársainak az önzetlen segítséget!

A 2017-2018-as tanévben örömmel üdvözöljük iskolánk tanulói közösségében új diákjainkat, az itt töltendő nyolc év alatt megszámlálhatatlan kellemes élményt és sok sikert kívánunk a kis apródoknak:

• Antal Dóra
  • Vigh Botond
  • Zombor Henrietta

Alsós munkaközösség

A képek a nap eseményeiből adnak ízelítőt.

You may also like...