Első helyezett lett iskolánk csapata a területi angolversenyen

Csömörön rendezték meg a területi angolversenyt, ahol iskolánk 7. osztályosaiból álló két csapattal is indultunk a 7.-8. osztályos korosztályban.

Előre nemigen tudtunk készülni, mert nem volt fix témája a versenynek, vittük hát, amit tudunk. Játékos, de komoly nyelvtudást igénylő feladatokat kellett megoldani: magnóhallgatás után szóban elmondani a hallottak lényegét, filmnézés után feladatlapot kitölteni, szókeresőben angol szavakra vadászni, szövegértési feladatot megoldani és sportolni is. Ebben az utóbbiban az egyik csapatunk nem volt szerencsés, így az egyenlő nyelvi pontszámok ellenére lecsúsztak a dobogóról, míg a másik csapat első lett. A győzelemnek nagyon örültünk, de talán még ennél is fontosabb, hogy magabiztosan, jó hangulatban álltak tanulóink a versenyzéshez, élvezték, hogy angol nyelven zajlott a megmérettetés.

A győztes csapat tagjai: Cziprisz Barbara, Gyurik Mercédesz, Ilauszki Katalin és Nagy Bianka.

A másik csapatban Tóth Anna, Újszászi Luca és Romvári Boldizsár versenyzett.

Gratulálunk, büszkék vagyunk rájuk!

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás