Centrum Kupa 2017.

centrum_kupa_2017_majusÜgyesek voltak a kis srácok!  Akit lehetett, azt megverték, akit meg nem, azt majd legközelebb. Talán megint Kain Bencét emelném ismét ki. Csodás dolgokat művelt a szőnyegen, nyert meccseket, de a döntőben ismét jöttek a hibák. Ez semmi mást nem bizonyít, mint hogy Bence nem agyon edzett droid, hanem ösztönös, kiváló adottságokkal megáldott kissrác . Gyerekből van , aki néha hibázik. És ez rendjén is van így!

Aranyérmes: Sallai Tamás

Ezüst érmesek: Kain Bence, Fajka Dániel,

Bronzérmesek: Tokaji Marcell, Bartha Tamás,

Gratulálok!

KZ

 

Lehet, hogy ezek is tetszenek...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás