Adj egy ötöst pályázat…

Az “Adj egy ötöst pályázat” keretében osztályommal a 7.b -vel megvalósítottuk pályázati programunkat. December 13-án ellátogattunk az ikladi Szederfa lakóotthonba. Ennek keretében kézműveskedtünk közösen a lakókkal. Mézeskalácsot sütöttünk és fenyőfadíszeket készítettünk. Nagyon hangulatosan telt el a délután. Megtekinthették a gyerekek a lakók szobáit, foglalkoztató helyiségeiket, és a háziállataikat is. Úgy érzem sikerült a gyerekeknek elfogadóvá, befogadóvá válniuk! A kezdeti félszegség hamar szertefoszlott. Baráti kapcsolatok is szövődtek.
Köszönetet szeretnék mondani:
– a szülőknek, akik anyagilag támogatták az érzékenyítő program megszervezését novemberben, valamint a gyerekek utaztatásában segítettek és maguk is részt vettek a foglalkozáson,
ezen kívül  ajándékokat is ajánlottak fel.
– Horváthné Deák Andreának, hogy munkámat segítette a program során.
– az iskolavezetésnek, kollégáimnak, akik támogatták pályázatunkat.
– az önkormányzatnak, hogy anyagilag támogatta ezt a programot.
A program zárásaként az otthon lakóit meghívtuk az iskola adventi koncertjére, ahol ajándékként – az önkormányzat részéről-  Hutter József, az oktatási és sportbizottság elnöke átadta  a Decathlon utalványt a megjelent otthonlakóknak.
A hangverseny után állófogadást rendeztünk iskolánk ebédlőjében, ahol közvetlen beszélgetésre került sor vendégeink, a szereplők, a szülők és a kollégák között.

A pályázat maga, a kézműves foglalkozás dokumentálása, melyet április 30-ig kell elkészíteni. Köszönöm Kertész Bálintnak a videó felvétel elkészítését, melynek eredményeként reméljük sikerül egy nyertes pályaművet alkotni! Május környékén lesz eredményhirdetés, melyet bizakodva várunk!

Anna néni

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás